Fruit Zen

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Prezentowany przez nas Fruit Zen automat to gra hazardowa, którą stworzyło cenione na rynku studio BetSoft. Jest to całkiem interesujący slot, w którym to sięgnięto po tradycje filozofii buddyjskiej, azjatyckie klimaty. Jak dobrze wiemy, Zen oznacza wewnętrzny spokój czy też oczyszczony umysł, przez co tak dobrze sprawdza się w przypadku medytacji. Właśnie na tym został oparty pomysł gry, albowiem Fruit Zen automat do gry emanuje taką mocą. Mamy tu bowiem do czynienia z 5 bębnami umieszczonymi na tle zachodzącego słońca nad morzem. Całość dopełniana jest przez spokojną i służącą wyciszeniu muzykę, szum fal czy ptaków śpiew. Fruit Zen to ciekawy przykład gry typu owocówka, gdyż na bębnach dostępne są przede wszystkim owoce, którymi są wiśnie, śliwki, pomarańcze czy winogrona.

Fruit Zen: recenzja online

Prowadzona przez nas strona jest miejscem, w którym dostępny jest zarówno Fruit Zen slot, jak i wiele innych automatów do gry. Specjalizujemy się bowiem zarówno w opisywaniu, recenzowaniu gier, jak i udostępnianiu ich w wersjach próbnych. Jak zatem zagrać w Fruit Zen za darmo?

  1. Po pierwsze przeczytaj naszą prezentację gry.
  2. Po drugie znajduje się w niej gra internetowa.
  3. Po trzecie kliknij na nią i wybierz opcję: Graj za darmo.
  4. Na końcu zaś możesz cieszyć się niezobowiązującą zabawą.

Oczywiście nasza gra Fruit Zen demo pozwala tylko na zabawę z pomocą wirtualnych żetonów. Symulują one prawdziwe środki, więc jakiekolwiek wygrane czy przegrane trzeba traktować w kategorii zabawy. Można jednak w każdej chwili pomyśleć o założeniu konta w legalnym online kasynie i postawieniu na prawdziwy hazard.

Jak grać w slot Fruit Zen?

Bardzo ważne jest wyjaśnienie, jak wygląda obsługa Fruit Zen online. Jest to slot o budowie 5 na 3 z 10 liniami wypłat. Wszystkie niezbędne przyciski czy funkcje, które potrzebne są graczowi, znajdują się w dolnym panelu. Podczas rozgrywki za ustaloną wcześniej stawkę konieczne jest wylosowanie od 3 do 5 identycznych symboli na linii. Możemy skorzystać z takich funkcji jak:

Brakuje tu jednak gry bonusowej czy darmowych spinów, gamble.

Oczywiście slot Fruit Zen to również określone zasady rozgrywki, które konieczne należy przeczytać poprzez wybór ikony ? w dolnym panelu. 

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Jeśli zarówno chcemy zagrać w Fruit Zen za darmo, jak i na prawdziwe pieniądze, to koniecznie musimy na początku ustalić stawkę za zakład. Możemy zatem wybrać od 0.01 do 100. Wylosować można różne układy, dzięki którym oferowane są takie wygrane:

Wiśniewygrane od 0.05 do 250 
Maliny wygrane od 0.05 do 250 
Śliwkiwygrane od 0.07 do 400 
Arbuzywygrane od 0.08 do 500 
Winogoronawygrane od 0.10 do 600 
Cytrynywygrane od 0.25 do 1.200
Pomarańcze wygrane od 0.50 do 2.500 
Fruit ZenJest to symbol, który działa jako wild oraz spin. Pojawia się na 2, 3 i 4. bębnie. Jest w stanie zamienić cały bęben w symbol wild, jak i powoduje re-spin. 
JackpotW grze obecny jest jackpot do 200.000

Kiedy gramy w Fruit Zen na prawdziwe pieniądze i zależy nam na częstszych wygranych, powinniśmy spróbować częściej obstawiać zakłady za wyższe stawki.

RTP i zmienność

Gra Fruit Zen cechuje się wskaźnikiem RTP na poziomie 95.96%. Według nas to całkiem dobry wynik, który świadczy o tym, że możliwe są tu częstsze wygrane niż na innych maszynach wrzutowych. Nie mamy tu jednak do czynienia z typową zmiennością slotu, gdzie możemy wybrać choćby 3 poziomy zakładu. W grze jednak mamy istotny wpływ na wysokość stawek i wygranych, gdyż możemy wybrać wartość monety od 0.01 do 1.00, ilość linii od 1 do 10, jak i taką samą ilość monet na jedną linię.

Nawigacja w automacie online

Jak już wspomnieliśmy, na dole automatu, zaraz pod bębnami znajduje się panel do obsługi gry. Możemy tu za pomocą + i – wybierać wspomniane wcześniej: ilość linii, monet i wartość monety. Przycisk Max Bet pozwala od razu postawić maksymalny zakład na wybranej wartości monety. Największy przycisk Spin służy do aktywacji zakładu i bębnów, auto play zaś pozwala na wybór automatycznej gry. Jeśli klikniemy na „?”, to możemy zobaczyć tabelę wypłat i zasady rozgrywki.

Bonusy w Fruit Zen

Dzięki symbolowi Wild, możemy walczyć o jackpot do 200.000!

W tym miejscu mamy nieco przykrą wiadomość, gdyż w grze Fruit Zen brakuje typowej gry bonusowej. Możliwe jest jednak uzyskanie re-spinu dzięki symbolowi Wild. Zamienia on cały bęben w kwiat i rozszerza nasze szanse na dalsze wygrane. W ostateczności można nawet walczyć o jackpot do 200.000!

Plusy i minusy automatu Fruit Zen  

  • Linie wygrywające są liczone w obie strony
  • Całkiem sporo bonusów
  • Nowoczesna szata graficzna

Więcej gier

Wypróbuj również inne nasze darmowe gry hazardowe online.

  • Nie ma gry bonusowej
  • Chaotyczne menu
  • Gra wolno się ładuje

FAQ

Jak wygrać w Fruit Zen?

Każdy gracz musi ustalić liczbę linii i stawkę za zakład, a następnie liczyć na to, że system wylosuje dla niego jak najlepszy układ. 

Czy mogę zagrać Fruit Zen za darmo?

Nasza strona udostępnia wersję demo bez konieczności depozytu i rejestracji. 

Jakie RTP ma slot?

RTP to 95.96%.

Czy Fruit Zen posiada rundę bonusową?

Niestety gra nie ma rundy bonusowej.

Czy Fruit Zen slot ma darmowe spiny?

W grze nie ma typowych free spinów, jednak dostępny jest re-spin za wylosowanie symbolu Wild.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Nasza gra ma charakter symulacji, więc wszystkie wygrane są tylko teoretyczne z wykorzystaniem żetonów do zabawy. 
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK