Pudzianator

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Często mamy do czynienia z barowymi automatami do gry opartymi na licencji. Były już gry o filmach, serialach, muzykach. Czas na slot o sportowcu i to popularnym w Polsce. To Pudzianator online! Jak sama nazwa wskazuje, gra od Promomatic Games związana jest z Mariuszem Pudzianowskim, wielokrotnym uczestnikiem i mistrzem zawodów Strong Man, jak i KSW, MMA. Polski siłacz to główny temat tej gry. Mariusz występuje tu właśnie jako zawodnik MMA, a cały slot wygląda niczym hala pełna kibiców i klatka do walki. Siłacz obecny jest na telebimach, bębnach, jak i można w niektórych sytuacjach usłyszeć nawet jego autentyczny głos. To z pewnością jedna z tych bardziej oryginalnych produkcji, które można znaleźć u nas za darmo. Gra ma RTP na całkiem dobrym poziomie 96.12%.

Jak grać w slot Pudzianator?

Prezentowany przez nas Pudzianator automat do gry to stosunkowo nowa gra z 2019 roku, dzięki czemu posiada ładną oprawę graficzną. Mimo to Pudzianator gra jest całkiem prosta w obsłudze, co jest także efektem wprowadzenia przez producenta kilku pomocnych funkcji. Jedną z nich jest możliwość postawienia zakładu maksymalnego, drugą zaś wyboru automatycznej gry. W grze odnajdziemy również symbole wild i scatter, darmowe spiny, opcję gamble, czyli ryzyko. Zabrakło tu niestety miejsca na jackpota. Oczywiście możemy także liczyć na możliwość gry bez dźwięków, szybsze obracanie bębnami oraz tryb pełnego ekranu. Sam slot ma 5 bębnów z 3 rzędami i aż 27 linii wypłat. Przypominamy jednak, że warto przeczytać zasady gry przed rozgrywką w legalnym kasynie internetowym.

W grze można liczyć na gamble z opcją podwojenia wygranej, jak i między 8 a 15 free spinów i aż 405 przy combo!

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Nie da się ukryć, że prezentowany przez nas Pudzianator slot wiele osób interesuje pod względem tego, jakie wygrane są w nim możliwe do zdobycia. Zacznijmy od tego, że w grze możemy obstawiać zakłady od 100 do 2000 kredytów, co przekłada się na stawkę od 0.5 do 10 EUR/PLN. Praktycznie większość symboli rozliczanych jest od 3 znaków na linii, choć najcenniejsze z nich dają wygrane już od 2. Można tu liczyć na:

W grze można liczyć na gamble z opcją podwojenia wygranej, jak i między 8 a 15 free spinów i aż 405 przy combo!

Nawigacja w automacie online

Na całe szczęście przy tym wszystkim Pudzianator automat jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko, co jest nam potrzebne do obstawiania, mieści się w dolnej części slotu. Po lewej stronie znajdziemy przycisk bet, dzięki któremu w prosty sposób wybieramy wysokość stawki za pojedynczy zakład. Po drugiej stronie możemy śledzić stan naszego konta. Na środku producent umieścił panel w kształcie pasa mistrzowskiego. Możemy za jego pomocą uruchamiać bębny, wybierać opcję maksymalnego zakładu, jak i automatycznej gry. W lewym dolnym rogu znajduje się mała ikona w kształcie trybiku, dzięki której możemy wybrać opcję gry bez dźwięku, przeczytać zasady czy sprawdzić tabelę wypłat.


Plusy i minusy automatu Pudzinator

  • Dużo dodatkowych bonusów
  • Świetny motyw
  • Wiele linii wygrywających
  • Niska zmienność nie dla każdego
  • Słaba szata graficzna
  • Długie oczekiwanie na wygraną

Więcej gier

Jeśli nadal szukasz dobrej rozgrywki, możesz spróbować automaty do gier owocówki lub gry Hot Spoty.

FAQ

Czy mogę zagrać w Pudzianatora za darmo?

Tak, nasza strona udostępnia bezpłatną wersję próbną gry. 

Jakie RTP ma slot?

RTP wynosi 96.12%.

Czy Pudzianator slot ma darmowe spiny?

Tak, dzięki specjalnej opcji można ich wylosować nawet 405!
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK