Jackpot Bells

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Prezentowany na naszej stronie Jackpot Bells automat do gry to dzieło znanej na rynku marki Playtech. Mamy tutaj do czynienia z grą typu owocówka, w związku z czym większość symboli dostępnych na bębnach stanowią właśnie klasyczne i popularne owoce hazardowe: wiśnie, arbuzy, cytryny, pomarańcze, śliwki. Obok nich znalazło się miejsce także dla 77777 czy też dzwonków, od których wzięła się sama nazwa automatu. Jest to całkiem nowa gra kasynowa, która dostępna jest na rynku od 2017 roku. Na naszej stronie oczywiście można znaleźć Jackpot Bells demo, gdzie prawdziwe pieniądze zostały zastąpione przez żetony do symulacji. RTP tej gry wynosi 96.03%, co według nas jest całkiem dobrym wynikiem.

Jak grać w slot Jackpot Bells?

W grze możemy liczyć na symbol Wild oraz Jackpot o wielkości x2500 stawki za max zakład.

Slot Jackpot Bells online nie należy do skomplikowanych produkcji. Ale przed grą lepiej dowiedzieć się w Jackpot Bells jak grać. Mamy tu bowiem do czynienia z dość prostym systemem gry. Składa się ona z 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 5 stałych linii. Producent wprowadził w grze kilka pomocnych funkcji, dzięki którym rozgrywka jest łatwiejsza i mniej skomplikowana. Można liczyć między innymi na automatyczny obrót bębnami, grę bez dźwięków, tryb pełnego ekranu. Do tego mamy symbol wild, który nie tylko zastępuje inne znaki na bębnach, lecz rozszerza się na nie. W grze można również liczyć na jackpota o wielkości co najmniej x2500 stawki za maksymalny zakład. Zabrakło tu niestety miejsca dla darmowych spinów czy też opcji gamble. Przypominamy jednak o zapoznanie się z zasadami gry przed rozgrywką.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Znajdujący się na naszej stronie Jackpot Bells slot to gra dla zabawy, jednak w prawdziwym kasynie internetowym można zagrać w nim o mniejsze lub większe wygrane. Aby tego jednak dokonać, należy postawić zakład od 2 do 25, co przyniesie nam określone szanse na zwycięstwo. Wszystkie symbole z wyjątkiem wiśni (2) rozliczane są od 3 identycznych znaków na linii.

Jackpot slot przynosi przy wylosowaniu 5 symboli dzwonków.

Można liczyć na:

W grze można spróbować różnych taktyk na rozgrywkę. Jeśli zastanawiasz się w Jackpot Bells jak wygrać, naszym zdaniem bardzo dobrze jest zacząć od niższych stawek, by z czasem podbijać je aż do maksimum. Nie musisz się niczego bać, gdyż w opcji demo w razie bankructwa wystarczy jedynie zresetować slot i znów będziemy mieć pełne konto.

Nawigacja w automacie online

Jak już wspomnieliśmy, Jackpot Bells automat należy do całkiem prostych w obsłudze. Przede wszystkim większość interesujących nas przycisków znajdziemy u dołu gry. Za pomocą + i – wybieramy wysokość zakładu poprzez ilość pieniędzy na jedną linię. Do wyboru mamy od 0.40 do 5.00. Ponieważ jest tu 5 stałych linii, to nasz zakład może wynieść od 2 do 25. Za pomocą wielkiego przycisku Spin możemy uruchomić bębny. Obok niego znajduje się Auto Play z wyborem automatycznej gry. Z drugiej strony duży przycisk „i” pokaże nam tabelę wypłat. Poniżej niego możemy sprawdzić nasz stan konta. W prawym górnym rogu znajduje się opcja pełnego ekranu, dźwięków, także tabeli wypłat, zasad gry. I to w zasadzie wszystko, co jest nam potrzebne.

Plusy i minusy automatu Jackpot Bells

  • Obecność jackpota
  • Ładna szata graficzna
  • Ciekawe bonusy

Więcej gier

  • Wysoki zakład minimalny
  • Niski zakład maksymalny
  • Wiele mało płatnych symboli

FAQ

Czy mogę zagrać w Jackpot Bells za darmo?

Oczywiście. Nasza strona udostępnia chętnym bezpłatną wersję demo bez rejestracji. 

Jakie RTP ma slot?

RTP gry wynosi 96.03%

Czy Jackpot Bells slot ma darmowe spiny?

Gra niestety nie zawiera free spinów. 
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK