Book of Ra

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Nie da się ukryć, że gra hazardowa Book of Ra to jeden z kultowych automatów do gry. Book of Ra automat został stworzony przez firmę Novomatic i od 2005 roku gości w legalnych kasynach internetowych w Polsce. Jest to ciekawa produkcja, która zapoczątkowała później całą serię gier z cyklu Book of, jak choćby Book of Dead. Mamy tutaj do czynienia ze Starożytnym Egiptem, do którego przybywa nasz główny bohater. Jest nim młody archeolog, który wygląda niczym Indiana Jones. Jego zadaniem jest odkrycie legendarnej księgi boga Ra. Prezentowany przez nas Book of Ra automat do gry posiada styl nawiązujący do dawnego Egiptu, a na samych bębnach znajdziemy takie symbole jak: faraon, żuk, posąg, księga, archeolog. Darmowe gry hazardowe Book of Ra można znaleźć u nas na stronie oraz na stronach większości kasyn internetowych.

Book of Ra recenzja online

Nasz portal zajmuje się na co dzień recenzowaniem i prezentowaniem gier hazardowych w wersjach demonstracyjnych. Dzięki temu każda zainteresowana osoba znajdzie u nas właśnie Book of Ra slot za darmo. Nie trzeba u nas zakładać konta, wpłacać depozytu. Żeby zagrać w darmowe gry Book of Ra zadaniem każdej z osób jest:

  1. Odnalezienie gry Book of Ra w naszej recenzji.
  2. Wybranie w niej opcji Demo lub Graj za darmo.
  3. Uruchomienie wersji Book of Ra za darmo online.
  4. Obstawianie zakładów z wykorzystaniem wirtualnych żetonów.

Book of Ra gra posiada RTP na przyzwoitym poziomie 96%.

W Book of Ra graj za darmo, dopóki nie nauczysz się dokładnie zasad gry. Oczywiście gra w Book of Ra online za darmo jest tylko dla zabawy, więc każda wygrana czy przegrana to tylko symulacja. Niemniej jednak można w każdej chwili zdecydować się na odwiedzenie wybranego kasyna i grę o prawdziwą stawkę.

Jak grać w slot Book of Ra?

Z pewnością z racji wieku darmowy automat barowy Book of Ra możemy zaliczyć do klasycznych gier hazardowych. Book of Ra darmowe sloty cechują się prostą oprawą graficzną, dźwiękami, które mogą kojarzyć się z maszynami barowymi z lat 90. Składają się one z 5 bębnów z 3 rzędami i 9 linii wypłat. Zagraj w Book of Ra na naszej stronie i spotkaj się w nim z:

Symbol Księga zapewnia także 10 darmowych spinów, jak i zastępuje inne znaki na bębnach. 

W przypadku Book of Ra online można spróbować zastosować klasyczną taktykę, która polega na obstawianiu na początku za mniejsze stawki, aby potem zwiększyć swoje szanse na wygrane wraz z większymi kwotami. Ale najpierw warto przetestować grę Book of Ra online bez rejestracji za darmo.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Jeśli chcemy w przypadku rozgrywki w Book of Ra na prawdziwe pieniądze czy też dla zabawy wygrać monety, to musimy najpierw zawrzeć zakład, w którym wybierzemy ilość i wartość monet, obstawianych linii. Dzięki temu można zdobyć:

10Wygrana od 5 do 20 000 monet
JWygrana od 5 do 20 000 monet
QWygrana od 5 do 20 000 monet
KWygrana od 5 do 30 000 monet
AWygrana od 5 do 30 000 monet
ŻukWygrana od 5 do 150 000 monet
PosągWygrana od 5 do 150 000 monet
FaraonWygrana od 5 do 400 000 monet
ArcheologWygrana od 10 do 1 000 000 monet
KsięgaWygrana od 2 do 360 000 monet. Symbol ten zapewnia także 10 darmowych spinów, jak i zastępuje inne znaki na bębnach. 

Gra Book of Ra za darmo w przypadku symboli księgi, 10, J, Q , K, A zapewnia wygrane od 3 takich samych symboli na linii, zaś w przypadku pozostałych można liczyć na wygrane już od 2 takich samych znaków.

RTP i zmienność

Gra Book of Ra pieniądze posiada RTP na przyzwoitym poziomie 96%. Nie mamy tu jednak do czynienia ze zmiennością RTP. Możemy jednak zadbać o wysokość swoich ewentualnych wygranych poprzez zmianę ilości linii czy monet.

Nawigacja w automacie online

Ponieważ Book of Ra darmowa gra online jest grą klasyczną, obsługa tego automatu została oparta na zasadach znanych z maszyn wrzutowych. Na dole gry znajduje się panel, w którym możemy wybrać najważniejsze opcje rozgrywki. Lines oznacza ilość linii wypłat, których możemy wybrać o 1 do 9. Bet/Line to z kolei ilość monet na jedną linię, co pozwala nam postawić od 1 do 200. Ostatecznie zatem możemy zagrać od 1 do 1800 monet. Zielony przycisk start po prawej stronie służy uruchomieniu bębnów i aktywacji zakładów. Powyżej znajduje się autoplay, zaś obok paytable i more info. Te dwa ostatnie służą do pokazania tabeli wypłat oraz informacji o zasadach gry.

Bonusy w Book of Ra

W przypadku gry, jaką jest Book of Ra slot, zrezygnowano z opcji bonusowych. Producent wprowadził jednak dwie inne funkcje w gry hazardowe Book of Ra. Pierwszą są darmowe spiny, kiedy to wylosowanie co najmniej 3 ksiąg zapewni nam 10 free spinów. Drugą jest gamble. Po każdej wygranej możemy wybrać gamble lub collect. W pierwszym przypadku pokazują się nam zakryte karty, a naszym zadaniem jest wskazanie prawidłowego koloru. Poprawne wytypowanie to podwojenie wygranej, błędne zaś to jej utrata.

Plusy i minusy automatu Book of Ra

  • Darmowe spiny w bonusie
  • Nieskomplikowana gra idealna dla początkujących
  • Interesujący motyw
  • Niezbyt korzystne RTP
  • Szata graficzna jest bardzo prosta
  • Prosta runda bonusowa

Więcej gier

Jeśli nadal szukasz dobrej rozgrywki, możesz spróbować gry owocowe lub gry Hot Spoty.

FAQ

Jak wygrać w Book of Ra?

Aby wygrać w Book of Ra, konieczne jest postawienie wybranego zakładu.

Czy mogę zagrać Book of Ra za darmo?

Tak, nasza strona udostępnia gry hazardowe w wersji demo.

Jakie RTP ma slot?

RTP wynosi 96%.

Czy Book of Ra posiada rundę bonusową?

Niestety nie. 

Czy Book of Ra slot ma darmowe spiny?

Tak, można wylosować 10 free spinów.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Gra na naszej stronie oferuje tylko zabawę, bez prawdziwych środków. 
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK