Legacy of Dead

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Legacy of Dead slot został wyprodukowany przez markę Play’n Go – jedną z najbardziej renomowanych w świecie hazardu. Ten automat barowy posiada tematykę dotyczącą starożytnego Egiptu, dlatego wśród symboli znajdziemy Faraona czy Kota. Gra toczy się na 5 bębnach, a zwycięskie kombinacje będziesz mógł tworzyć na 10 liniach wygrywających. Maszyna została wyposażona również w kilka funkcji specjalnych, dzięki czemu gra staje się bardziej interesująca i dynamiczna.

Jeśli chcesz lepiej poznać Legacy of Dead slot demo i zdobyć więcej informacji na jej temat, to czytaj dalej!

Legacy of Dead: recenzja online

Darmowa gra jest zawsze doskonałą możliwością, aby zagrać w Legacy of Dead online bez inwestowania własnych pieniędzy. Dzięki temu możesz lepiej poznać mechanikę i zasady, jakie panują w danej pozycji. W wersję demo możesz zagrać na naszej stronie. Poniżej znajduje się kilka kroków, które musisz wykonać, aby to zrobić:

  1. Wejdź na naszą stronę.
  2. Wpisz nazwę gry w wyszukiwarce.
  3. Zaczekaj, aż tytuł się załaduje.
  4. Zacznij grę!

Jeśli szczęście będzie po Twojej stronie, możesz próbować zagrać w Legacy of Dead Play n Go na prawdziwe pieniądze, aby doświadczyć, czym jest realny hazard internetowy!

Jackpot

Jak grać w slot Legacy of Dead?

Jeżeli nie wiesz jak grać w Legacy of Dead online slot zapoznaj się z instrukcją, która znajduje się poniżej.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem gry w Legacy of the Dead slot zapoznać się dokładnie ze wszystkimi zasadami, co uchroni Cię przed popełnieniem nieświadomych decyzji.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Żeby wygrać na tej maszynie podstawową nagrodę, musisz na liniach wygrywających trafić przynajmniej 2 identyczne symbole. Maksymalna wygrana obejmuje wylosowanie 5 takich samych ikon. Poniżej znajduje się wartość każdej ikony dla stawki zakładu wynoszącej 10 kredytów:

Symbolx2x3x4x5
Scatter1010010005000
Tutanchamon1010010005000
Anubis5303001600
Faraon22080600
Horus52080600
A530120
K530120
Q52080
J52080
1052080

Jeżeli będzie to Twoja pierwsza gra na slocie, warto, abyś najpierw stawiał małe stawki, dzięki temu będziesz miał większą kontrolę nad budżetem, a Twoja sesja gry się wydłuży. 

RTP i zmienność

Legacy of Dead RTP zostało ustalone na poziomie 96,85%, co jest uczciwym wynikiem pozwalającym na uzyskanie rozsądnego zwrotu z inwestycji. Wskaźnik zwrotu dla gracza określa jakiej części kwoty, którą wydałeś podczas gry, możesz spodziewać się z powrotem. Średnia rynkowa wynosi około 95% więc zwrot, który oferuje slot Legacy of Dead online demo jest atrakcyjny dla graczy.

Wysokie RTP tego slota, zapewnia uczciwy zwrot podczas dłuższej gry

Games

Nawigacja w automacie online

Przystępując do gry w Legacy of Dead info przyda Ci się podstawowa wiedza na temat wszystkich przycisków, które wywołują określone interakcje. Klikając w przycisk, na którym widnieją „3 poziome kreski”, wyświetlisz ustawienia, gdzie możesz ustalić wartość żetonów, a także ilość aktywnych linii wygrywających. Pod „i” ukryta jest tabela wypłat oraz opis wszystkich funkcji dostępnych w grze. 

Za pomocą ikony „Głośnika” możesz włączyć lub wyłączyć dźwięk. Stawkę zakładu możesz ustawić za pomocą „+” i „-”. Jeżeli jesteś gotowy, aby rozpocząć grę, kliknij przycisk „Spin”, który znajduje się w prawej części paska nawigacji. Kiedy ręczne uruchamianie bębnów Cię znudzi, możesz uruchomić tryb autoodtwarzania klikając przycisk „Autoplay”.

Nawigacja w Legacy of Dead jest czytelna i intuicyjna, więc bez problemu trafisz tam, gdzie będziesz chciał

Bonusy w Legacy of Dead

W slocie niestety nie jest dostępna ikona Wild, z kolei producent wyposażył maszynę w symbol Scatter, który potrafi zastąpić na bębnach wszystkie inne ikony. Ponadto w zwycięstwie pomoże Ci Legacy of Dead bonus, który możesz uruchomić w momencie, gdy na bębnach wylosujesz przynajmniej 3 Scatter.

Dodatkowo podczas gry możesz wylosować rozwijany symbol, którego wybór nastąpi automatycznie, aby pomóc Ci w zdobyciu większych wygranych podczas rundy darmowych obrotów. Będziesz zobowiązany do ponownego uruchomienia funkcji, aby aktywować do 9 rozwijanych ikon!

Dzięki darmowym spinom, wygrana na tym slocie jest zdecydowanie łatwiejsza do osiągnięcia

Więcej gier

FAQ

Jakie RTP ma Legacy of Dead demo?

RTP tego slota wynosi 96,85%.

Jak wygrać jackpota w grze Legacy of Dead?

Niestety w Legacy of Dead jackpot nie jest dostępny.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot online?

Grając w wersję demo, nie wygrasz prawdziwych pieniędzy.

Czy mogę zagrać Legacy of Dead za darmo?

W Legacy of Dead możesz zagrać za darmo na naszej witrynie.

Czy Legacy of Dead slot ma darmowe spiny?

Tak! Ten polski slot z 2021 roku został wyposażony w wiele bonusowych funkcji w tym w free spiny.

Czy Legacy of Dead posiada rundę bonusową?

Ta gra posiada dodatkowe rundy bonusowe.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK