close icon banner

Zagraj w kasynie miesiąca

casino-of-the-month

Jacks or Better Video Poker

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Tym razem prezentujemy Państwu automat Jacks or Better online. Jest to dosyć popularny automat do gry typu wideo poker, którego producentem jest marka Habanero. To jeden z bardziej znanych producentów gier hazardowych na rynku. Podobnie jak w klasycznym pokerze, celem graczy w Jacks or Better slot jest osiągnięcie jak najsilniejszego układu kart. Możemy tu jednak liczyć na wyższe wygrane za każdą otrzymaną parę waletów lub wyższą. Możemy przy tym postawić na kilka rozdań jednocześnie, czym zwiększamy swoje szanse na wygrane. Oczywiście mamy tu do czynienia z połączeniem pokera i automatu do gry, w wyniku czego na bębnach pojawiają się wyłącznie symbole karciane.

poker-3

Jacks or Better: recenzja online

Nasza strona jest miejscem, gdzie można liczyć na dostęp do wielu gier za darmo i bez rejestracji, w tym właśnie na Jacks or Better demo. Osoby, które chcą u nas zagrać za darmo, muszą:

  1. Znajdować się oczywiście na naszym portalu.
  2. Wybrać dla siebie grę Jacks or Better online video poker.
  3. Kliknąć na opcję graj za darmo.
  4. Zacząć grać w wersji demonstracyjnej.
  5. Cieszyć się po prostu dobrą zabawą.

W razie częstych wygranych można również pomyśleć nad wyborem Jacks or Better Netent w jednym z kasyn internetowych.

Jak grać w slot Jacks or Better?

Jak już wspomnieliśmy, Jacks or Better video poker online to całkiem prosta gra, która nie jest typowym wideo automatem. Z tego też powodu nie ma tu takich funkcji jak:

Można jednak liczyć choćby na wybór nawet do 100 rozdań jednocześnie, od razu zakład maksymalny. Warto oczywiście w samej grze zapoznać się z tym, jakie są zasady gry.

Tabela wypłat i symbole — jak wygrać?

Kiedy wybieramy dla siebie Jacks or Better poker wideo, to musimy pamiętać o tym, że można tu wygrywać mniejsze lub większe sumy. Uzależnione jest to nie tylko od tego, jakie wylosujemy karty na bębnach, lecz także to, jaką mieliśmy stawkę za zakład.

Jack or Betterwygrana od 1 do 5
2 Pairwygrana od 2 do 10
    3 of a Kindwygrana od 3 do 15
    Straightwygrana od 4 do 20
      Flushwygrana od 5 do 25
  Full Housewygrana od 7 do 35
4 of a Kindwygrana od 25 do 125
Straight Flushwygrana od 50 do 250
Royal Flushwygrana od 250 do 4000
Games

RTP i zmienność

Jeśli spojrzymy na to, jakie ma Jacks or Better RTP, to wynosi ono aż 99%. Daje nam to pewność, że wygrane mogą następować częściej niż na większości automatów do gry. Oczywiście jest to wartość teoretyczna, więc nie jest powiedziane, że Jacks or Better online przynosić nam będzie same wygrane. Oczywiście RTP jest tu stałe, jednak możemy dzięki zatrzymaniu kart na bębnach, zwiększyć swoje szanse na wygrane.

Nawigacja w automacie online

Prezentowany przez nas Jacks or Better video poker to dosyć prosta gra, która składa się z 5 bębnów i jednej linii symboli, które stanowią karty. Wszystkie najważniejsze funkcje znajdują się u dołu tego automatu. Warto pamiętać jednak, że na początek wybieramy ilość rąk na rozdaniu. Może to być 1, 5, 10, 50 lub 100. U dołu automatu wybieramy wartość monety za pomocą + i — od 0.2 do 20. Ponadto możemy wybrać ilość monet na rozdanie od 1 do 5. Powoduje to, że nasz zakład może wynieść od 0.20 do 100. Możemy tu również wybrać auto play, bet max. U góry automatu mamy ikonę dźwięku oraz trzy kreski, gdzie znajduje się opcja zmiany na pełen ekran, jak i dział z zasadami gry. I to w zasadzie wszystko, gdyż tabela wypłat stale znajduje się nad bębnem z kartami.

Bonusy w Jacks or Better

Prezentowane przez nas Jacks or Better za darmo to prosta gra, która niestety pozbawiona jest opcji dodatkowych. Nie ma tu żadnej opcji bonusowej, a nawet popularnej w wielu grach typu Jacks or Better poker opcji double up, gamble.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Jacks or Better?

Konieczny jest wybór stawki oraz rozpoczęcie gry. Wylosowane układy kart mogą nam dać wygrane.

Czy mogę zagrać w Jacks or Better za darmo?

Tak, ta maszyna hazardowa jest dostępna u nas za darmo i bez rejestracji.

Jakie RTP ma gra?

RTP wynosi 99%.

Jakie bonusy ma video poker?

Gra ta nie ma bonusów, jak free spiny czy jackpoty.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Niestety nie, bowiem jest to automat do zabawy, treningu, bez udziału prawdziwych pieniędzy.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK