Peaky Blinders Slot

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Peaky Blinders slot to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych automatów od Pragmatic Play. Został on powołany do życia w 2020 roku, w czasie zachwytu nad popularnym serialem o tej samej nazwie. Fani serialu z pewnością będą zadowoleni, ponieważ podczas gry nie tylko spotkają swoich ulubionych bohaterów, ale również poczują dokładnie ten sam klimat, jak podczas oglądania serialu. 

Jackpot

Peaky Blinders: recenzja online

Prezentowany slot jest świetnie przygotowany pod każdym względem. Jego zasady nie są skomplikowane, a do tego ma świetną szatę graficzną oraz ścieżkę muzyczną, które przybliżają graczy do niepowtarzalnego klimatu. 

W przypadku kwestii technicznych, Peaky Blinders online ma 5 bębnów oraz 3 linie i 20 linii wygrywających, więc jest dość klasyczny. Minimalnie gracze mogą postawić 0,2, a maksymalnie równe 100. Przed przejściem do gry za prawdziwe pieniądze polecamy zapoznać się z informacjami na temat tego slotu, które są dostępne w przycisku z „i”. 

Jak wygrać w slocie Peaky Blinders?

Jeśli chcesz wygrać, to dobrze jest być trochę podejrzliwym, aby nie narazić się na jakiekolwiek straty. Właśnie dlatego na naszej stronie udostępniamy Peaky Blinders za darmo. Dzięki darmowej wersji tej gry można poznać jej mechanikę, przygotować strategię i mieć większą szansę na wygraną. Oto jak uruchomić Peaky Blinders demo: 

  1. Przejdź na naszą stronę. 
  2. Znajdź slot Peaky Blinders w wersji demo. 
  3. Graj, dopóki nie poczujesz się pewien swoich umiejętności. 

Jeśli poczujesz, że o darmowej wersji tej gry wiesz już wszystko, zawsze możesz przejść do Peaky Blinders casino, w którym prezentowana gra będzie dostępna za prawdziwe pieniądze. Kiedy będziesz gotowy na grę, wybierz stawkę i wciśnij przycisk „Play”. Dobrze jest sprawdzić, jakiego rodzaju stawki będą generowały lepsze wygrane, co wymaga czasu. Slot Peaky Blinders Push Gaming może być dość kapryśny ze względu na średnio wysoką zmienność, więc zwycięzcami mogą okazać się cierpliwi gracze. 

Tabela wypłat i symbole w slocie

Poniżej umieszczamy wszystkie symbole, jakie funkcjonują w slocie oraz ich kombinacje – zostały one przedstawione na podstawie stawki $2,00. 

Symbolx3x4x5
10, J, Q0,4014
A, K0,8028
John Shelby1410
Polly Gray1,50515
Arthur Shelby21030
Tommy Shelby52040

Bez wątpienia największe wygrane dają serialowe postacie, a także symbol wild, który dość często pomaga zdobyć dodatkowe kombinacje. 

bonus-1-2

Bonusy w Peaky Blinders

Poza symbolem Wild, w prezentowanej grze funkcjonują jeszcze dwa bonusy. Jeden z nich to By Order of the Peaky Blinders, który zostaje uruchomiony po wylosowaniu symbolu „Peaky Blinders Bonus”. Działa on tak, że w danej rundzie wszystkie symbole stają się „sticky”, następuje respin i wszystkie symbole z postaciami oraz wildy staną się jednym symbolem, dzięki czemu gracze mogą zgarnąć większą wygraną. 

Kolejny Peaky Blinders bonus to The Shelby Betting Shop – wystarczy jeden symbol, aby automat dodał do każdego symbolu z postaciami na siatce pewną wartość, która przechodzi na konto gracza. Kiedy gracz wylosuje oba symbole scatter, dostaje darmowe spiny. 

RTP i zmienność

Peaky Blinders RTP wynosi 95,5%, co jest uważane za standardowy wynik. Średnio-wysoka zmienność może być dość problematyczna dla nowych graczy, ponieważ oferuje rzadkie wygrane, ale są za to większe.

Nawigacja w automacie online

Slot nawiguje się łatwo zarówno w wersji na komputer, jak i Peaky Blinders app. Menu znajduje się pod siatką z symbolami. Po prawej stronie duży przycisk z dwoma strzałkami rozpoczyna rundę. Plus i minus znajdujące się po obu stronach tego przycisku pozwalają zwiększyć lub zmniejszyć stawkę. Informacje na temat linii wygrywających, symboli oraz bonusy znajdują się w przycisku „i”.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Peaky Blinders?

Peaky Blinders online slot wymaga cierpliwości, a także umiejętności, które można zdobyć, grając za darmo.

Czy Peaky Blinders ma rundę bonusową?

Automat jest wyposażony w rundę bonusową uruchamianą po wylosowaniu trzech symboli „Peaky Blinders Bonus”.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Wygrana prawdziwych pieniędzy ze slotu za darmo, wliczając w to Peaky Blinders slot demo, nie jest możliwe.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK