Prosperity Pearls Slot

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Prezentujemy naszym gościom grę hazardową, jaką jest Prosperity Pearls. Jest to automat online, który stworzony został przez cenioną na rynku firmę Wazdan. Jest to slot online, który tematycznie związany jest z kulturą Chin. Mamy tu do czynienia z ciekawym układem 5 na 5, jak i symbolami, które kojarzą się ze szczęściem i bogactwem: tytułowe perły, złota żaba z pieniędzmi, złoty kocioł, ryby czy pieniążek. Dzięki temu Prosperity Pearls Wazdan faktycznie prezentuje się jako gra, która może zapewnić graczom bogactwo.

Games

Prosperity Pearls: recenzja online

Już na samym początku chcielibyśmy zaznaczyć, że Prosperity Pearls slot jest dostępny na naszej stronie za darmo. Można bowiem przetestować grę bez ryzyka, bez udziału prawdziwych pieniędzy. Podajemy zatem, jak krok po kroku wybrać Prosperity Pearls w wersji darmowej.

  1. Na naszej stronie znajdź wspomnianą grę w wersji online.
  2. Kliknij na niej opcję: demo/graj za darmo/graj dla zabawy.
  3. Po otworzeniu się gry możesz od razu przystąpić do rozgrywki w trybie demo.
  4. Ciesz się niezobowiązującą zabawą, lepiej poznając ten slot.

Jeśli ta maszyna hazardowa się Tobie spodoba, zawsze możesz skorzystać z oferty danego kasyna, gdzie będziesz mógł grać o prawdziwe pieniądze.

Jak grać w slot Prosperity Pearls?

Prezentowany na naszej stronie slot Prosperity Pearls jest niezwykle ciekawy dla graczy, albowiem ma nietypowy układ, ładną grafikę, jak i sporo dodatkowych funkcji. Dzięki temu w wielu kasynach Prosperity Pearls RTP cieszy się całkiem sporym uznaniem ze strony graczy. Można tu bowiem liczyć między innymi na:

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Oczywiście zarówno Prosperity Pearls gra za darmo, jak i na prawdziwe pieniądze przynoszą takie same wygrane. Możliwy jest przy tym w Prosperity Pearls jackpot, który jeszcze bardziej zwiększa wygrane na tym slocie. Aby osiągnąć jakąkolwiek wygraną trzeba na bębnach wylosować co najmniej 10 takich samych symboli.

SymbolWypłata
JOd 0.04 do 1000
QOd 0.04 do 1500
KOd 0.08 do 2000
AOd 0.08 do 3000
🪙 MonetaOd 0.10 do 5000
🍯 KociołekOd 0.20 do 8000
🐠 RybyOd 0.20 do 12 000
🐸 ŻabaOd 0.40 do 20 000
🟢 Zielona perłaJako wild zastępuje inne symbole oprócz bonusowego
⚪️ Biała perłaBonus pozwalający grać o jackpoty
Jackpot

RTP i zmienność

Warto wiedzieć, że Prosperity Pearls demo posiada całkiem wysoki współczynnik RTP na poziomie 96.18%. Przy tym również gra ta ma aż 3 poziomy zmienności, gdzie możemy postawić na częstsze wygrane, jednak z niższymi kwotami, rzadsze wygrane z wysokimi kwotami lub balans między nimi. To też sprawia, że Prosperity Pearls za darmo może być grą dla każdego.

Nawigacja w automacie online

Gra Prosperity Pearls online jest na całe szczęście bardzo prosta w obsłudze. Wszystkie najważniejsze funkcje znajdziemy od razu na slocie, w jego dolnej części. Możemy za pomocą + i – wybierać wysokość stawki od 0.20 do 100. Obok znajdują się przyciski z papryczkami, gdzie ustawiamy poziom volatility. Możemy wybrać ikonę zwierząt, co odpowiada prędkości obrotu bębnami oraz przycisk Play, który oznacza automatyczną grę. Największy czerwony przycisk służy uruchomieniu bębnów. Przycisk z koszem na zakupy to buy feature, a ikona i oraz ? pokażą nam tabelę wypłat i najważniejsze informacje o grze – dzięki temu można sprawdzić, jaki ma Prosperity Pearls bonus dla klientów.

Bonusy w Prosperity Pearls

Pokazana przez nas w Prosperity Pearls tabela wypłat wykazała, że można wygrać nawet do 20 000. Jednak to nie wszystko, gdyż w grze mamy bonus związany z jackpotami. Wylosowanie co najmniej 6 symboli białej perły aktywuje Hold the Jackpot Bonus. Odbywa się wtedy Re-spin, a każdy kolejny taki symbol daje nam kolejne respiny. Jeśli uda się nam zebrać 25 białych pereł, to możemy wygrać nawet wielki jackpot z mnożnikiem x1000 za stawkę! Ponadto Prosperity Pearls gra za darmo ma klasyczną opcję gamble po każdej wygranej.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Prosperity Pearls?

Konieczne jest obstawienie zakładu i wylosowanie minimum 10 takich samych symboli.

Czy mogę zagrać w Prosperity Pearls za darmo?

Tak, nasza strona udostępnia darmową wersję demo.

Jakie RTP ma slot?

96.18%

Czy Prosperity Pearls posiada rundę bonusową?

Tak, można zagrać o 1 z 4 jackpotów.

Czy Prosperity Pearls slot ma darmowe spiny?

W Prosperity Pearls darmowe obroty nie występują. Jest opcja re-spins w bonusie.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Niestety nie, gra służy tylko zabawie.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK