Red Hot Fruits

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Prezentowany na naszej stronie automat do gry Red Hot Fruits to gra hazardowa, której producentem jest firma Novomatic. Mamy tutaj do czynienia z typową owocówką, która została stworzona w klasycznym stylu. Dzięki temu gra ta w szczególności spodoba się osobom, które lubią automaty barowe. Na bębnach przede wszystkim spotkamy symbole owocowe, wśród których znajdują się cytryny, śliwki, pomarańcze czy winogrona.

Games

Red Hot Fruits recenzja online

Tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą, chcielibyśmy napisać, że nasza strona daje wszystkim możliwość przetestowania danej gry w wersji demo i bez rejestracji. Dzięki temu już teraz w Red Hot Fruits graj za darmo i przetestuj ten świetny automat. Jest to bardzo proste:

  1. Będąc na naszej stronie, wybiera się automat Red Hot Fruits.
  2. Następnie klikamy w grę i opcję „graj za darmo”.
  3. System automatycznie przydzieli kredyty do zabawy.
  4. Cieszmy się rozgrywką bez ryzyka.

Jeśli fortuna uśmiecha się w naszej grze próbnej, to zawsze można spróbować zagrać na prawdziwe pieniądze w wybranym kasynie online.

Jak grać w slot Red Hot Fruits?

Ogromną zaletą w przypadku Red Hot Fruits gra za darmo jest to, że ten automat jest niezwykle prosty w obsłudze. Opanowanie jego najważniejszych zasad nie powinno zabrać więcej jak minutę czy dwie. Jest to gra, która posiada:

Można tu liczyć na scatter, gamble, jednak brakuje bonusów, darmowych spinów czy jackpota.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Ta ciekawa Red Hot Fruits gra oczywiście zapewnia graczom mniejsze lub większe wygrane. Możliwe są one z chwilą wylosowania co najmniej 3 takich samych znaków na bębnach (wyjątkiem są wiśnie). Do zdobycia mamy tutaj:

Symbol wiśniWygrana od 5 do 10 000
Symbol cytrynyWygrana od 10 do 15 000
Symbol pomarańczyWygrana od 25 do 20 000
Symbol śliwkiWygrana od 25 do 25 000
Symbol winogronWygrana od 50 do 50 000
Symbol arbuzaWygrana od 50 do 75 000
Symbol 7Wygrana od 100 do 500 000
Symbol gwiazdkiWygrana od 40 do 200 000
To także scatter

RTP i zmienność

Games

Automat do gry Red Hot Fruits online jest dosyć prostą produkcją, która cechuje się RTP na poziomie 95.66%. RTP to jest stałe, więc nie ma możliwości zmiany jego wysokości.

Nawigacja w automacie online

Kiedy chcesz zagrać w Red Hot Fruits pobierz lub otwórz ją na naszej stronie i ciesz się rozgrywką. Przed tym jednak warto znać budowę tej gry. Jak już wspomnieliśmy, ma ona 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 20 linii wypłat. Wszystkie najważniejsze dla nas przyciski w grze znajdują się na dole w panelu. Za pomocą Line + i – wybieramy ilość linii od 1 do 20, a Bet/Line wybieramy ilość kredytów na 1 linię – tutaj możemy postawić od 1 do 100. Wszystko to sprawia, że nasz zakład może wynieść od 1 do 2000 kredytów. Zielony przycisk start służy do akceptacji zakładu i uruchomienia bębnów. Autoplay pozwala na automatyczną grę, a paytable pokazuje nam tabelę wypłat. Gamble aktywowany jest z chwilą wygranej.

Bonusy w Red Hot Fruits

Ponieważ mamy tu do czynienia z klasyczną grą, nie ma tu niestety bonusów dla graczy. Nie możemy liczyć na darmowe spiny, dodatkowe gry. Możemy jednak z chwilą wygranej skorzystać z Gamble, gdzie wybieramy kolor losowanej karty. Gdy poprawnie go wskażemy, podwajamy wygraną. Jeśli jednak nam się to nie uda, to w takiej sytuacji przegrywamy cały zakład.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Red Hot Fruits?

Konieczne jest obstawienie stawki w grze i zakręcenie bębnami.

Czy mogę zagrać Red Hot Fruits za darmo?

Oczywiście. Nasza strona udostępnia za darmo wersję demo tej gry.

Jakie RTP ma slot?

Gra Red Hot Fruits posiada RTP 95.66%

Czy Red Hot Fruits posiada rundę bonusową?

Niestety nie posiada.

Czy Red Hot Fruits slot ma darmowe spiny?

Niestety nie posiada.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Wersja demo służy jedynie zabawie, symulacji prawdziwych warunków w kasynie.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK