Sizzling Bells Slot

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Na naszej stronie prezentujemy grę o nazwie Sizzling Bells, której producentem jest ceniona na rynku firma Wazdan. Ten slot online to klasyczna owocówka w nowoczesnym stylu. W związku z tym na bębnach spotkamy przede wszystkim symbole owoców: arbuzy, cytryny, winogrona, wiśnie, śliwki, pomarańcze. Gra nawiązuje do tego, czym przez lata były maszyny barowe, zwłaszcza w kategoriach hot spot. Różni się jednak od nich tym, że posiada bardzo ładną oprawę graficzną.

Jackpot

Sizzling Bells: recenzja online

Dostępne na naszej stronie Sizzling Bells Wazdan możliwe jest do przetestowania za darmo, albowiem nasza strona daje możliwość bezpłatnego testowania gier hazardowych: bez rejestracji, depozytu, obstawiania prawdziwych zakładów. Każda zainteresowana osoba, jeśli chce grać w Sizzling Bells demo, powinna postępować wedle instrukcji.

  1. Wejść na naszą stronę z tą grą.
  2. Wybrać grę w trybie demo, za darmo.
  3. Uruchomić grę i cieszyć się zabawą.

Jeśli akurat gra przypadnie komuś do gustu, to zawsze może zdecydować się na skorzystanie z niej w wybranym kasynie online, gdzie rozgrywka toczyć się będzie za prawdziwe pieniądze.

Jak grać w slot Sizzling Bells?

Warto wiedzieć, że Sizzling Bells slot nie jest skomplikowaną grą hazardową, gdzie spotkamy się z kilkoma podstawowymi i dodatkowymi funkcjami, elementami budowy:

  • układ 5 na 3 z 5 liniami wypłat;
  • opcja buy feature;
  • symbol Wild
  • symbol Scatter;
  • jackpoty do wygrania;
  • 3 poziomy volatility;

To wszystko sprawia, że slot Sizzling Bells jest całkiem wciągającą i ekscytującą grą.

Tabela wypłat i symbole — jak wygrać?

Zarówno w przypadku Sizzling Bells demo, jak i na prawdziwe pieniądze cechuje się identyczną mechaniką. W celu wygranej niezbędne jest wylosowanie co najmniej 3 takich samych symboli na linii.

🍒 WiśnieOd 0.02 do 60
🍋 CytrynyOd 0.02 do 80
🍊 PomarańczeOd 0.03 do 100
🫐 ŚliwkiOd 0.03 do 120
🍇 WinogronaOd 0.05 do 150
🍉 ArbuzyOd 0.05 do 200
🎰 7Od 0.10 do 2000
🤩 ScatterOd 0.20 do 5000
🥳 WildZastępuje inne znaki z wyjątkiem bonusowych
🔔 DzwonekUruchamia w Sizzling Bells jackpot bonus
Games

RTP i zmienność

Sizzling Bells RTP występuje na poziomie 96,20%. W dodatku gra ta cechuje się 3 poziomami zmienności, gdzie możemy wybrać niski, średni i wysoki. Im jest on wyższy, tym nagrody są rzadsze, jednak o wiele większe. W ten sposób Sizzling Bells gra może być dostosowana pod nasze preferencje.

Nawigacja w automacie online

Jeśli zdecydujesz się na Sizzling Bells za darmo, to nie musisz obawiać się o obsługę tej gry, gdyż jest ona bardzo prosta. Wszystkie niezbędne nam przyciski znajdują się u dołu slotu. Poprzez + i — można wybierać wysokość stawki od 0.20 do 100. Po obu stronach znajdują się dwie istotne ikony. Ta z papryczkami pozwala nam na wybranie poziomu volatility, a ta z wózkiem zakupowym na buy feature – Sizzling Bells bonus. Największy okrągły przycisk służy aktywacji zakładu i uruchomieniu bębnów. Mniejszy z ikoną play uruchamia grę automatyczną. Nad nim znajduje się ikona zwierząt, gdzie wybieramy poziom szybkości obrotu. Z lewej strony mamy ikony ustawień, jak i ? wraz z „i”, które pokazują zasady gry oraz tabelę wypłat.

Bonusy w Sizzling Bells

W Sizzling Bells online możemy spotkać się z jednym, ważnym bonusem, który może przynieść jackpota. Otóż na bębnach pojawiają się dzwonki. Jeśli wylosujemy co najmniej 6 z nich, to aktywują one Hold the Jackpot Bonus. Wtedy gra odbywa się aż na 30 polach i każdy dzwonek działa jako sticky symbol. Mamy 3 re-spiny. Jeśli uda się nam wylosować kolejny dzwonek, to liczba re-spinów wraca do 3. Wylosowanie wszystkich dzwonków może nam dać nawet do 2500x początkowej stawki! Wtedy też w Sizzling Bells tabela wypłat wydaje się o wiele bardziej atrakcyjna.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Sizzling Bells?

Konieczne jest obstawienie zakładu i wylosowanie co najmniej 3 takich samych symboli na linii.

Czy mogę zagrać w Sizzling Bells za darmo?

Oczywiście. Graj Sizzling Bells za darmo u nas, dzięki wersji demo, która nie wymaga wpłat czy rejestracji.

Jakie RTP ma slot?

96.20%.

Czy Sizzling Bells posiada rundę bonusową?

Tak. Pozwala ona walczyć o jackpota.

Czy Sizzling Bells slot ma darmowe spiny?

Niestety nie.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Wersja demo pozwala tylko na symulację, zabawę, bez możliwości wygrania prawdziwych środków.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK