The Dog House

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

The Dog House Megaways slot został wyprodukowany przez producenta Pragmatic Play jedną z przodujących marek zajmujących się dostarczaniem oprogramowania dla kasyn online. Motyw tej maszyny dotyczy Ciebie jako właściciela hotelu dla psów, które pomogą Ci uzyskać jak najwyższą wygraną podczas zakręceń bębnami. Poza symbolami tych przyjacielskich zwierząt na bębnach będziesz mógł wylosować także psie akcesoria takie jak Kości czy Smycze. 

Jackpot

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze czeka na Ciebie w grze The Dog House, to czytaj dalej tę recenzję.

The Dog House: recenzja online

Na naszej witrynie znajduje się wersja demonstracyjna gry The Dog House slot oraz wiele innych interesujących gier produkowanych przez topowych deweloperów, w które możesz zagrać całkowicie za darmo i bez rejestracji. Aby to zrobić, postępuj z krótką instrukcją znajdującą się poniżej:

  1. Wejdź na naszą witrynę.
  2. Wyszukaj interesujący Cię tytuł, korzystając z wyszukiwarki.
  3. Uruchom grę.
  4. Zapoznaj się z zasadami.
  5. Zakręć bębnami i oczekuj wygranej!

Po krótkiej grze w The Dog House demo będziesz w pełni gotowy, aby przystąpić do rozgrywki na prawdziwe pieniądze, która jest jeszcze bardziej emocjonująca. Chcąc to zrobić, konieczne będzie wejście na witrynę renomowanego kasyna online.

Darmowa gra jest relaksująca, natomiast polski hazard na pieniądze podkręca nasz umysł do granic możliwości.

Jak grać w slot The Dog House?

Gra na tej maszynie jest bardzo prosta. Pamiętaj jednak, aby przed każdym jej uruchomieniem dokładnie zapoznać się z zasadami, jakie panują w grze, aby uniknąć popełniania nieświadomych błędów, które mogą zrujnować Twój bankroll. Jeśli chcesz sprawdzić najważniejsze informacje dotyczące tego slota, wejdź w zasady gry. Poniżej znajdziesz najważniejsze aspekty, które musisz wziąć pod uwagę przed zakręceniem bębnami:

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Aby wygrać najmniejszą nagrodę na tym slocie, należy wylosować na liniach wygrywających przynajmniej 3 identyczne ikony. Przy 5. osiągniesz maksymalną wygraną, jeżeli chodzi o grę podstawową, uwzględniając tylko podstawowe symbole. Poniżej znajdziesz informację na temat wartości każdej ikony dostępnej w grze The Dog House demo przy stawce zakładu wynoszącej 0,20€:

Symbolx3x4x5
Doberman0,50$1,50$7,50$
Maltańczyk0,35$1,00$5,00$
Buldog0,25$0,60$3,00$
Jamnik0,20$0,40$2,00$
Obroża0,12$0,25$1,50$
Kość0,08$0,20$1,00$
A, K0,05$0,10$0,50$
Q, J, 100,02$0,05$0,25$
Games

RTP i zmienność

The Dog House slot RTP w tej grze został ustalony na poziomie 96,51%, co oznacza, że możesz spodziewać się solidnego zwrotu podczas dłuższych sesji gry. Wskaźnik zwrotu dla gracza określa, na jakim poziomie kwotę będziesz w stanie odzyskać z całości zainwestowanych w danej grze maszynie. Na tyle rynku, gra The Dog House Megaways demo osiągnęła całkiem dobry wynik.

RTP tej gry to bezapelacyjnie jeden z największych plusów.

Nawigacja w automacie online

Nawigacja w grze The Dog House slot online jest bardzo zrozumiała, a pasek ze wszystkimi przyciskami znajduje się w dolnej części ekranu. Domyślnie w grze ustawionych zostało 20 linii wygrywających, więc nie możesz ich zmieniać. Obok „Credit” znajduje się wartość Twojego portfela. Stawkę zakładu możesz zmieniać za pomocą przycisków „+” i „-”, natomiast obok Bet jest wyświetlona aktualna jej wartość. Klikając „Menu”, wyświetlisz ustawienia gry, z kolei pod „i” znajdują się wszystkie najważniejsze informacje na temat gry The Dog House slot Pragmatic Play. 

Bonusy w The Dog House

W grze obecna jest The Dog House slot bonus w postaci ikony Wild, która zastępuje wszystkie inne symbole w grze z wyjątkiem Bonusu. Może zostać ona wylosowana na bębnach nr 2, 3 oraz 4. Z kolei ikona Bonusu, gdy trafisz ją przynajmniej 3 razy na planszy, nagrodzi Cię uruchomieniem funkcji Darmowych Spinów, podczas których nie będzie pobierana od Ciebie kwota zakładu.  

Darmowe spiny niejednokrotnie potrafią odmienić przebieg całej rozgrywki.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w The Dog House?

Aby wygrać, musisz trafiać zwycięskie kombinacje.

Czy mogę zagrać w The Dog House za darmo?

Tak, możesz to zrobić na naszej witrynie.

Jakie RTP ma slot?

Maszyna ma RTP na poziomie 96,51%.

Czy The Dog House posiada rundę bonusową?

Tak, dostępna jest między innymi funkcja Darmowych Spinów.

Czy The Dog House slot ma darmowe spiny?

Tak! Możesz je uruchomić, trafiając 3 symbole Bonusu.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Aby wygrać pieniądze, musisz grać w kasynie online na prawdziwe pieniądze.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK