Blue Wizard Slot

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Blue Wizard to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier od Playtech. Na rynku pojawiła się w połowie 2019 roku i od tego momentu można ją znaleźć w wielu rankingach z najbardziej interesującymi automatami. Gra jest również dostępna jako Blue Wizard Megaways i z pewnością spodoba się osobom interesującymi się magią i czarami, jako że opowiada o miejscu, w którym mieszka czarodziej. 

Jackpot

Blue Wizard: Recenzja online

Blue Wizard slot jest bardzo przyjemny dla oczu ze względu na pełną szczegółów oraz dokładną szatę graficzną. Z kolei ścieżka dźwiękowa jest bardzo klimatyczna, więc szybko można wczuć się w historię czarodzieja. Wizard Blue jest wyposażony w 5 bębnów oraz 30 linii wygrywających, co jest ciekawym wynikiem. Minimalnie możemy postawić na zakład 0,1, a maksymalnie 500, co daje spore pole do manewru. 

Slot nie należy do skomplikowanych, ale przed przejściem do gry na prawdziwe pieniądze warto sprawdzić go w wersji darmowej, aby zapoznać się z zasadami, zobaczyć, gdzie znajdują się informacje oraz przyciski, a także aby ustalić swoją strategię gry. 

Jak wygrać w slocie Blue Wizard?

Wszyscy zainteresowani Blue Wizard slot demo znajdą tę opcję na naszej stronie. Aby jednak zwiększyć swoją szansę na wygraną, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka kwestii: 

 1. Grę rozpoczyna przycisk z zaokrągloną strzałką. Zanim go wybierzesz, popatrz na opcje zakładu i zdecyduj się na jedną z nich. 
 2. W przypadku Blue Wizard dobrą opcją może się okazać skorzystanie z Autoplay, ponieważ rozgrywka może być dość długa. 
 3. Strategiczna zmiana zakładu z dużego na niski i odwrotnie może sprawić, że gracz będzie bliżej wygranej. 
 4. Średnio-niska zmienność może wymagać od gracza cierpliwości, ale na dłuższą metę może się opłacać. 

Jeśli czujesz się na to gotowy, możesz następnie przejść do gry na prawdziwe pieniądze i sprawdzić swoje umiejętności. 

Tabela wypłat i symbole w slocie

Blue Wizard online slot zawiera kilka symboli, które mogą zaoferować całkiem spore wygrane. Najbardziej korzystnym symbolem jest sowa, a zaraz za nią scatter. Poniżej umieszczamy informacje na temat wszystkich symboli w grze. 

Symbolx3x4x5
10, J, K, Q, A1416
💍 Pierścień2525
📕 Księga2830
🍲 Wywar31040
🦉 Sowa31560
⭐️Scatter11050

Bonusy w Blue Wizard

Poniżej umieszczamy wszystkie Blue Wizard bonus, aby gracze byli świadomi, czego mogą się spodziewać podczas gry: 

 • symbol wild;
 • symbol scatter;
 • darmowe spiny;
 • runda bonusowa;
 • respiny;
 • mnożnik wygranych;
 • jackpot.

Gracz może otrzymać respiny, kiedy na ekranie pojawi się 6 symboli księżyca. W tym momencie nagrodą są 3 respiny, podczas których symbole księżyca pozostają na miejscu. Każdy kolejny symbol księżyca oznacza kolejne 3 respiny i pozwala wygrać do 50x stawki. Zapełnienie całej siatki tym symbolem oznacza wygranie jackpota. 

Z kolei 3 symbole przedstawiające zamek gwarantują graczom 6 darmowych spinów. Przy tym gracz automatycznie dostaje mnożnik wygranych od 1x stawki do nawet 50x. 

Games

RTP i zmienność

Musimy przyznać, że Blue Wizard RTP jest szczególnie wysokie, ponieważ wynosi aż 96,5%, co jest powyżej przeciętnej. Łącząc tę informację ze nisko-średnio zmiennością, otrzymujemy wysokiej jakości automat, który ma bardzo duży potencjał wygranej. 

Nawigacja w automacie online

Slot Blue Wizard jest bardzo przejrzyście opisany. Po prawej stronie na samym dole znajduje się zielony przycisk, który uruchamia bębny. Zaraz obok niego znajduje się niebieskie okienko, w którym pokazują się ostatnie wygrane. Następnie znajduje się okienko z zakładem, który można zmieniać z pomocą „+” i „-”. Na samym końcu po lewej stronie jest przycisk „i”, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje.

Więcej gier

FAQ

Czy mogę zagrać w Blue Wizard za darmo?

Blue Wizard za darmo jest dostępny na naszej stronie jako wersja demo automatu.

Jakie RTP ma slot?

RTP prezentowanego slotu wynosi 96,5%.

Czy Blue Wizard ma darmowe spiny?

Tak, w Blue Wizard można wygrać 6 darmowych spinów.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK