White King Slot

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

White King jest jednym z bardziej udanych slotów od Playtech. Na rynku działa już od 2014 roku, a ze względu na świetne wykonanie jest często porównywany z nowoczesnymi automatami. Głównymi bohaterami tej maszyny są białe lwy, które otacza piękne, naturalne tło. 

Jackpot

White King: Recenzja online

Gra White King slot przyciąga swoim klimatem, ponieważ wydaje się, że akcja toczy się dość wolno, nawet sielankowo. Ma się wrażenie, że gracz razem z białymi lwami wyleguje się na pastwiskach, które widać w tle. Szata graficzna nie jest najnowsza, ale jest dobrze przygotowana. Z kolei ścieżka dźwiękowa pozwala się zrelaksować. 

White King ma wysokiej jakości szatę graficzną i ścieżkę dźwiękową.

W kwestii technicznej White King online jest wyposażony w aż 40 linii wygrywających oraz 5 bębnów. Na zakład można postawić minimalnie 0,01 oraz maksymalnie 16. Przed grą na pieniądze dobrze jest odpowiednio poznać ten automat, żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Warto poznać wszystkie funkcje, symbole, a także wszystkie zasady.

Jak wygrać w slocie White King?

Jeśli chcesz wypróbować ten slot i zagrać w White King za darmo, taką opcję znajdziesz na naszej stronie. Poznaj ten automat i dostosuj się do poniższych porad, aby zdobyć jak największą wygraną:

  1. Na początku wybierz odpowiadający Ci zakład oraz naciśnij przycisk „Spin”
  2. W przypadku slotu White King może sprawdzić się stopniowe podnoszenie zakładu. 
  3. Ze względu na wysoką zmienność i niskie RTP, wygrana może pojawić się niespodziewanie. 
  4. Funkcja autoplay z pewnością pomoże przy dłuższej rozgrywce. 

Sesję darmowych spinów w White King można uruchamiać bez limitu.

Kiedy znudzi Ci się White King demo slot i poczujesz, że o tej grze wiesz już wszystko, możesz przejść do gry na prawdziwe pieniądze. 

Tabela wypłat i symbole w slocie

Najbardziej korzystnym symbolem w King White slot jest bez wątpienia wild, który dodatkowo zastępuje pozostałe symbole. Wypłaty za resztę kombinacji umieściliśmy poniżej. 

Symbolx3x4x5
9, 10520100
J, Q530150
K, A1050150
🐆 Zwierzęta1570250
👑 Korona30100400
🦁 Wild502001000
bonus-1-2

Bonusy w White King

Poza symbolem wild, White King bonus to przede wszystkim 5 darmowych spinów. Można je zdobyć, losując 3 symbole scatter. Poniżej przypominamy, jakie dokładnie bonusy są dostępne w tej grze: 

Symbol wild oferuje graczom największą możliwą wygraną z kombinacji.

RTP i zmienność

Dobrze jest mieć świadomość, że White King slot RTP wynosi dokładnie 90,05%. Nie jest to najwyższy współczynnik i jest on poniżej średniej. Rekompensuje to jednak wysoka zmienność, która sprawia, że na graczy może czekać niespodziewanie duża wygrana. 

Nawigacja w automacie online

White King Playtech nie jest szczególnie skomplikowany, więc gracze nie powinni mieć problemu, aby znaleźć poszczególne funkcje. Menu znajduje się pod siatką symboli, a po prawej stronie jest przycisk z napisem „Spin”, który rozpoczyna rundę. Zaraz pod nim jest przycisk uruchamiający Turbo Mode, a obok niego AutoPlay. 

Na środku gracz znajdzie informacje na temat swojego zakładu i ostatniej wygranej. Stawkę oraz liczbę aktywnych linii można zmienić obok, korzystając z „+” oraz „-”. White King app nie jest dostępne, więc zachęcamy do dowiedzenia się więcej o tym slocie z informacji zawartych w przycisku z napisem „info”. 

Więcej gier

FAQ

Jakie RTP ma slot?

White King ma współczynnik RTP na poziomie 90,05%.

Czy White King posiada rundę bonusową?

White King nie jest wyposażony w rundę bonusową, ale za to można w nim wygrać darmowe spiny.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Sloty za darmo, również White King slot demo, nie oferują możliwości wygrania prawdziwych pieniędzy.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK