Power Stars

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Produkcja Power Stars wyszła spod skrzydeł znanej i cenionej marki Novomatic i została ona przekazana do dyspozycji graczy na całym świecie. Tytuł ten jest cyfrową wersją jednorękiego bandyty i charakteryzuje się oldschoolowym podejściem do rozgrywki. Motyw główny przenosi nas do piekielnej krainy, wypełnionej po brzegi różnymi owocami. Deweloper zadbał o najdrobniejsze detale w kwestii szaty wizualnej, przez co zabawa w  Power Stars za darmo  daje jeszcze więcej emocji. 

Jackpot

Power Stars: recenzja online

Grę w wersji Power Stars demo odszukamy kompletnie za darmo na naszej stronie internetowej. Aby rozpocząć rozgrywkę w ten tytuł, powinniśmy:

  1. Wpisać nazwę gry w wyszukiwarce na naszej witrynie.
  2. Rozpocząć ładowanie tytułu, klikając na jego ikonę za pomocą lewego przycisku myszy.
  3. Teraz możesz cieszyć się Power Stars online !

W przypadku gdy gra Power Stars w wersji demo nie będzie sprawiała nam większych problemów, możemy skorzystać wtedy z prawdziwego kasyna i spróbować swoich umiejętności w zabawie na prawdziwą walutę. 

Jak grać w slot Power Stars?

Zasady rozgrywki nie są tutaj przesadnie skomplikowane, a cała mechanika omawianej produkcji jest oparta o 5 bębnów, 3 rzędy i 5 linii wygrywających. Power Stars slot wyróżnia się względem konkurencji wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, do których należą:

Opcja gamble w grze Power Stars daje szansę na podwojenie naszych wygranych.

Oczywiście przed rozpoczęciem zabawy w Power Stars slot online należy również wnikliwie przeczytać zasady i funkcje gry, dzięki którym lepiej zrozumiemy działanie i dodatkowe opcje tego automatu. 

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Przepis na sukces w Power Stars Novomatic jest niezwykle prosty, wystarczy bowiem zgromadzić od 2 do 5 identycznych grafik na jednej z pięciu linii wypłat. W poniższej tabelce odszukasz wszystkie wartości poszczególnych symboli:

SymbolMożliwa wygrana w żetonach
Winogrono, Cytryna, Śliwka, Jabłkodo 37.50
Arbuz, Wiśniado 112.50
Kula Ognia (mała)do 750
Kula Ognia (duża)do 3750

Aby zwiększyć wygrane w Power Stars online slot, możemy używać opcji gamble, która podwaja nasze nagrody w danej rundzie. Jeśli zastosujemy ją w odpowiednim momencie, jest ona w stanie przynieść ogromne korzyści i wiele dodatkowych środków. Należy też z głową zarządzać swoim budżetem i dostosować do niego stawkę, za którą gramy. 

RTP i zmienność

W kwestii zwrotu dla użytkownika  Power Stars online slot prezentuje się całkiem nieźle. W Power Stars RTP wynosi 95,54%. Skutkuje to stosunkowo niską zmiennością, dlatego gracze nie powinni mieć częstych przerw od nagród w Power Stars slot demo. 

Wysokie RTP w Power Stars gwarantuje nowym użytkownikom przyjemną rozgrywkę!

Nawigacja w automacie online

Games

Produkt Power Stars gra oferuje użytkownikom niesamowicie prosty i przyjazny interfejs, który pozwala na szybką i prostą nawigację po menu głównym. W trakcie samej rozgrywki do naszej dyspozycji w dolnej części ekranu jest pasek, zawierający wszystkie przydatne funkcje. Przycisk odpowiadający za poradnik w Power Stars online slot jest oznaczony grafiką “i”, odszukamy go, spoglądając w lewy róg ekranu.

Automat Power Stars działa niezwykle płynnie i zachwyca dopracowaną szatą graficzną!

Bonusy w Power Stars

W Power Stars automat znajdziemy wszystkie możliwe dodatki. Producenci zadbali o zaimplementowanie lubianej przez całą hazardową społeczność funkcji gamble, która umożliwia podwojenie  dotychczasowych wygranych. Do dyspozycji użytkowników w Power Stars gra za darmo są też darmowe spiny, które możemy aktywować, trafiając trzy symbole Scatter.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Power Stars?

Wystarczy zgromadzić od 2 do 5 takich samych grafik na jednej z 5 linii wypłat.

Czy mogę zagrać w Power Stars za darmo?

Tak, użytkownicy mogą skorzystać z darmowej wersji demonstracyjnej, która znajduje się na naszej witrynie.

Jakie RTP ma slot?

RTP tego automatu wynosi 95,54%.

Czy Power Stars posiada rundę bonusową?

Tak, mechanika gamble zapewnia tutaj dodatkową rundę po każdej wygranej.

Czy Power Stars ma darmowe spiny?

Oczywiście, możemy je odblokować, trafiając 3 symbole Scatter.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Niestety, wyłącznie podczas gry w kasynie możemy zdobyć prawdziwe pieniądze.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK