Dice 81

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Dice 81 online to slot, który pojawił się na rynku w 2018 roku, czyli stosunkowo niedawno. Jest to świetna mieszanka prostoty i klasyki wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami. Gra skupia się wokół owoców, które są głównym tematem slotu. Apollo Games dopracowali automat do prostej perfekcji, co można zobaczyć w grze demo.

games

Dice 81: recenzja online 

Czy wiesz, że Dice 81 gra za darmo jest dostępna u nas? Rzeczywiście każdy użytkownik naszej strony może zagrać w darmową wersję demo tej popularnej gry, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Poniżej dowiesz się, w jaki sposób korzystać z gry za darmo. 

  1. Korzystaj z naszej strony z przeglądarki. 
  2. Znajdź Dice 81 demo, która jest zupełnie za darmo.
  3. Graj w Dice 81 tak długo, jak tylko chcesz, abyś mógł przygotować się na grę na prawdziwe pieniądze. 

Dice 81 to jedna z bardziej ekscytujących gier klasycznych. 

Jak grać w slot Dice 81?

Apollo Games zrobili wszystko, aby Dice 81 gra była jak najłatwiejsza dla graczy w użyciu. Mamy w niej tylko kilka funkcji, a są to: 

Grając w Dice 81, musisz po prostu ustalić swój zakład oraz wybrać przycisk „Start”. Możesz również zmienić zakład, kiedy potrzebujesz. 

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Początkujący gracze mogą być zadowoleni, ponieważ Dice 81 slot ma tylko kilka symboli i większość z nich ma bardzo podobne wartości, co w rezultacie pozwala wszystko łatwiej zapamiętać. Tym sposobem rozgrywka może być łatwiej kontrolowana przez gracza. 

Symbolx4
Joker150
Arbuz i dzwonek10
Kiwi i śliwka2
Pomarańcza, cytryna i czereśnie1

To właśnie Joker jako symbol Wild pomoże Ci zdobyć większość wygranych. 

Wszystkie wypłaty bazują na zakładzie o wartości 1. Wygrana w Dice 81 zależy od wielu czynników, ale tym najważniejszym jest bez dwóch zdań doświadczenie. Korzystaj z gry demo dostępnej na naszej stronie, aby dobrze się przygotować. 

RTP i zmienność

Dice 81 RTP wynosi 95%. Oznacza to, że gra znalazła się dokładnie na przekroju określającym grę z dobrym i z dość niskim zwrotem – jest to jeszcze wynik do zaakceptowania. W przypadku zmienności, jest ona mieszanką niskiej ze średnią, więc możemy liczyć na dość częste wygrane, które jednak będą stosunkowo niskie. 

Nawigacja w automacie online

Dice 81 gra online pod żadnym pozorem nie pozwoli Ci się zgubić. Przycisk start znajduje się po prawej stronie i jest większy, niż pozostałe. Po lewej stronie jest przycisk z napisem „Menu”, w którym schowana jest możliwość utworzenia zakładu, a także pozostałe informacje na temat symboli, bonusów oraz zasad gry, z którymi każdy powinien się zapoznać. 

Bonus

Bonusy w Dice 81

W slocie Dice 81 mamy symbol Wild w postaci Jokera, który jest bardzo użyteczny, ponieważ to on pozwala na większość kombinacji. Prawdziwą sensacją jest jednak sama gra bonusowa, która uruchamia się w momencie, kiedy na ekranie zobaczymy kostki do gry. 

Koniecznie graj w Dice 81 demo, aby przygotować się na prawdziwą rozgrywkę.

Wtedy pojawia się kulająca się kulka, a zadaniem gracza jest wciśnięcie przycisku „Stop”. Ile oczek zostanie wylosowanych, tyle gracz dostaje darmowych spinów. Dodatkowo w slocie funkcjonuje również gra Gamble, która pozwala podwoić wygrane. 

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Dice 81?

Jeśli chcesz wygrać w Dice 81, to musisz dużo ćwiczyć na wersji demo, aby dobrze poznać slot.

Czy mogę zagrać w Dice 81 za darmo?

Dice 81 za darmo jest dostępna na naszej stronie.

Jakie RTP ma gra?

RTP Dice 81 wynosi dokładnie 95%.

Czy Dice 81 posiada rundę bonusową?

Dice 81 jest wyposażone w rundę bonusową z darmowymi spinami.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK