Mega Jack

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon

Prezentowany przez nas Mega Jack automat to gra hazardowa, która stworzona została przez firmę Wazdan. Jest to gra w stylu klasycznym, która nawiązuje zarówno do dawnych jednorękich bandytów, jak i świata Dzikiego Zachodu. Mega Jack automat do gry to typowa owocówka, na której pojawia się kilka innych symboli, w tym gwiazda szeryfa czy też tytułowy kowboj Jack. To bardzo przyjemny i prosty w obsłudze automat, dzięki czemu mega jack free play powinien się wielu osobom spodobać, tym bardziej, że jest u nas dostępny za darmo. 

Mega Jack: recenzja online

Nasza strona daje możliwość każdej osobie przetestowania gry Mega Jack za darmo, w wersji demo i bez rejestracji. Wybierając u nas Mega Jack slot, każda z osób zyska dla siebie:

  1. 77777 grę za darmo
  2. grę bez ryzyka
  3. symulację prawdziwej rozgrywki w kasynie
  4. sporo dobrej zabawy

Nasze Mega jack demo oczywiście nie przynosi realnych wygranych, ale może pomóc w przygotowaniach do ewentualnej gry w online legalnym kasynie na prawdziwe pieniądze. 

Jak grać w slot Mega Jack?

Nasza gra Mega Jack online należy do prostych jednorękich bandytów. Składa się bowiem z 3 bębnów z 3 rzędami symboli, a do tego posiada 27 linii wypłat. Graficznie wygląda niczym gry z dawnych maszyn barowych. Ten automat MegaJack jest prosty w obsłudze, gdyż należy jedynie wybrać stawkę za zakład oraz uruchomić bębny. W grze można liczyć na sporo symboli owocowych, wild czy scatter. Slot Mega Jack nie ma jednak kilku ważnych funkcji jak:

Warto wiedzieć, że w samej grze znajdują się szczegółowe informacje o zasadach rozgrywki. 

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Kiedy gramy w Mega Jack za darmo bądź wybieramy wersję Mega Jack na prawdziwe pieniądze, to w obu przypadkach obowiązują nas te same zasady i wygrane. Bardzo dobrze obrazuje to tabela wypłat. 

SymbolWygrana
pomarańczeod 0.10 do 100 monet
wiśnieod 0.10 do 100 monet
cytrynyod 0.10 do 100 monet
truskawkiod 0.20 do 200 monet
śliwkiod 0.20 do 200 monet
malinyod 0.20 do 200 monet
arbuzyod 0.40 do 400 monet
winogronaod 0.40 do 400 monet
dzwonkiod 0.40 do 400 monet
777od 0.80 do 800 monet
gwiazda szeryfaod 0.80 do 800 monet
barod 4 do 4000 monet
bykod 8 do 8000 monet
kowboj Jackod 16 do 16000 monet. Jako wild zastępuje na bębnach inne symbole

Jak zatem widać, Mega Jack slot download jest grą, która ma sporo symboli, a przy 27 liniach można liczyć na częste wygrane. 

RTP i zmienność

Jackpot

W przedstawianej przez nas grze Mega Jack casino producent nie wprowadził specjalnego systemu, który umożliwia zmianę w czasie rozgrywki poziomu zwrotu dla gracza. Sam zaś RTP ma wartość 96.1%, co jest całkiem dobrym wynikiem. 

Nawigacja w automacie online

Nie od dziś wiadomo, że maszyny mega jack online należą do tej kategorii slotów, które są niezwykle proste w obsłudze. Nasz slot wszystkie niezbędne przyciski posiada pod bębnami. Za pomocą + i – możemy wybierać stawkę zakładu od 0.10 do 100.00. Po prawej stronie możemy wybrać od razu opcję max bet, skorzystać z automatycznej gry, a największy przycisk służy do uruchomienia bębnów. Ikona zwierząt oznacza 3 poziomy prędkości obracania bębnów. Po lewej stronie znajduje się „i” z opcją podglądu tabeli wypłat, a w innych działach możemy zmieniać dźwięki, tryb ekranu. 

Bonusy w Mega Jack

Nasz mega jack za darmo jest maszyną, która cechuje się prostotą. Ma to także wpływ na dodatki obecne w tym automacie. Okazuje się bowiem, że gra Mega Jack nie oferuje graczom gier bonusowych, darmowych spinów czy jackpota. Możemy jednak skorzystać z klasycznej opcji gamble z ryzykiem 50 do 50. 

Więcej gier

Zapoznaj się z innymi darmowymi grami owoce online:

FAQ

Jak wygrać w Mega jack?

Konieczny jest wybór stawki i zakręcenie bębnami!

Czy mogę zagrać Mega jack za darmo?

Tak, nasza strona oferuje wersję demo free.

Jakie RTP ma slot?

96.1%.

Czy Mega jack posiada rundę bonusową?

Nie.

Czy Mega jack slot ma darmowe spiny?

Nie.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Gra jest tylko symulacją, bez prawdziwych wygranych.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK