Razor Shark

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Spis treści
arrow icon
Games

Tym razem chcielibyśmy przybliżyć automat o nazwie Razor Shark slot, który został przygotowany przez Push Gaming. Motywem tej maszyny jest podwodny świat. Głównymi bohaterami slotu są wyłącznie rekiny, a podczas gry, gracz może również zauważyć przedmioty należące do nurków oraz wrak statku. 

Razor Shark: recenzja online

Jeśli zdecydujesz się wypróbować tę grę, polecamy na początek zagrać w Razor Shark demo. Jest to wersja darmowa gry, która jest dostępna na naszej stronie. Można z niej skorzystać w każdej chwili bez żadnych konsekwencji, czyli bez tracenia środków. Jeśli chcesz zagrać za darmo, powinieneś: 

  1. Przejść na naszą stronę;
  2. Znaleźć grę Razor Shark;
  3. Uruchomić w wersji demo;
  4. Grać bez wydawania prawdziwych środków.

Razor Shark slot demo pozwoli odkryć wszystkie funkcje gry oraz przygotować się na wersję na prawdziwe pieniądze. 

Jak grać w slot Razor Shark

Razor Shark nie jest skomplikowaną grą, ale każdy gracz powinien zapoznać się z zasadami slotu. Wszystkie je można znaleźć w lewym dolnym rogu, w przycisku, który jest oznaczony białymi kwadratami. Dobrze jest również poznać poszczególne funkcje tej gry, wśród których możemy znaleźć: 

  • autoodtwarzanie;
  • wyciszenie wszystkich dźwięków;
  • specjalne symbole.

Główną zasadą tej gry jest wybranie wartości jednego spinu, a następnie wybranie przycisku uruchamiającego bębny. Warto obserwować linie płatnicze oraz symbole, ponieważ każdy klaster da wygraną. 

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Poniżej przedstawiamy symbole wraz z wypłatami za poszczególne klastery, aby gracze wiedzieli, na jakich kombinacjach najlepiej się skupić. 

Symbolx3x4x5
🤿 Przedmioty do nurkowania0,100,502,50
🔵 Niebieski rekin0,402,005,00
🟢 Zielony rekin0,502,507,50
🔴 Różowy rekin1,005,0020,00
🟠 Pomarańczowy rekin1,507,5025,00
🦈 WILD2,5012,5050,00

Aby wygrać w Razor Shark online, należy przede wszystkim dobrze poznać slot i sprawdzić go za darmo. Poza tym należy być cierpliwym ze względu na wysoką zmienność maszyny.

RTP i zmienność

Jak już wspominaliśmy wcześniej, zmienność Razor Shark Push Gaming jest bardzo wysoka. Może to sprawić, że gra dla nowych graczy może być nieco utrudniona, chociaż można się do niej ustosunkować. Z kolei Razor Shark RTP wynosi 95,05%

Games

Nawigacja w automacie online

Wszystkie ustawienia w Razor Shark app, a także w komputerowej wersji wyglądają tak samo, więc nie trzeba się martwić o ewentualne pogubienie się w funkcjach. Przycisk rozpoczynający grę znajduje się na dole po prawej stronie. Zaraz obok niego znajduje się funkcja autoodtwarzania. Na środku można znaleźć informacje o pozostałych środkach, a także o obecnej stawce, którą można zmienić, korzystając z przycisku ze strzałką. Dodatkowe informacje można znaleźć w ostatnim przycisku po lewej stronie, gdzie wyjaśnione są zasady, a także opisane są linie wygrywające i bonusy. 

Bonusy w Razor Shark

Razor Shark bonus jest bardzo hojny, ponieważ na przykład dzięki opcji Razor Reveal można zdobyć do 2500 x stawka, trafiając na największe mnożniki. Z kolei darmowe spiny są przyznawane, kiedy co najmniej 3 symbole scatter pojawią się na siatce. Każdy dodatkowy scatter zwiększa liczbę spinów. W tej grze możemy również znaleźć takie bonusy: Mystery Stacks oraz Nudge & Reveal.

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Razor Shark?

Wygrana w Razor Shark zależy od podjętej przez gracza strategii oraz od odpowiedniego poznania slotu.

Czy mogę zagrać w Razor Shark za darmo?

Razor Shark online slot na naszej stronie jest dostępny w wersji demo, czyli za darmo.

Jakie RTP ma slot?

Razor Shark ma RTP na poziomie 95,05%.

Czy Razor Shark posiada rundę bonusową?

W grze występuje runda bonusowa z mnożnikiem i darmowymi spinami.

Czy Razor Shark slot ma darmowe spiny?

W Razor Shark casino można zdobyć nielimitowaną liczbę darmowych spinów.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Gra w darmowy slot, wliczając w to Razor Shark za darmo, nie przyniesie żadnych prawdziwych wygranych.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK