Treasure Jewels

start the game button
iframeFullScreen iframeLowScreen

Informacje o grze

Automat Treasure Jewels zagościł na rynku w 2016 roku dzięki znanemu producentowi Novomatic. Jest to gra z klasycznym motywem, co właściwie nie jest niczym nowym, ponieważ Novomatic specjalizuje się właśnie w tego typu slotach. Gra Treasure Jewels jest świetnie wykonana i z pewnością spodoba się początkującym graczom i nie tylko. 

Treasure Jewels: recenzja online

Slot Treasure Jewels jest świetny i możesz nam wierzyć na słowo lub po prostu się samemu o tym przekonać. Na naszej stronie umieściliśmy Treasure Jewels symulator, czyli darmową wersję tego slotu, a oto, jak z niego możesz skorzystać:

Zdobądź mnożnik wynoszący nawet x7 wygranej.

Jak grać w slot Treasure Jewels?

Gra Treasure Jewels została przygotowana w ten sposób, aby nawet początkujący gracze mogli swobodnie się nią posługiwać. Jest ona wyposażona w kilka opcji, a są to między innymi: 

Treasure Jewels to klasyczna gra od Novomatic.

Menu znajduje się po prawej stronie, wystarczy, że wybierzesz Start. Przedtem jednak zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, które znajdziesz w przycisku „Info”, ponieważ są one bardzo ważne. Na początku wybierz wersję demo, a za jakiś czas możesz przejść do gry w automaty online na pieniądze.

Tabela wypłat i symbole – jak wygrać?

Poniżej przedstawiamy tabelkę, w której umieściliśmy wszystkie symbole pojawiające się podczas gry jewels. Warto zapoznać się z poszczególnymi wartościami każdego symbolu.

SymbolKlaster x3Klaster x4Klaster x5
Zielony i fioletowy kamień502501000
Czerwony i niebieski kamień1005002000
Pieniądze20010005000
Sztabki złota20010005000
Korona500500025 000

Wiadomo, że nie ma gotowego przepisu na wygraną w żadnym slocie, ale jest kilka sposobów, dzięki którym można zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Treasure Jewels hotspot to gra klasyczna, w której zmiana stawki jest poważnym posunięciem. Staraj się nie utrzymywać zbyt długo tego samego zakładu, a może Ci to przynieść większe wygrane. 

RTP i zmienność

RTP jest bardzo ważną informacją o każdej grze, która może nam o niej trochę opowiedzieć. W przypadku Treasure Jewels stopa zwrotu dla gracza wynosi 95%, co tak naprawdę jest granicą określającą opłacalny slot. Opisywany przez nas jednoręki bandyta online zmieścił się w ogólnie przyjętych norm. 

Skrzynia zastąpi każdy inny symbol na planszy.

Co do zmienności, jest ona średnia, więc jest to kolejna dobra informacja dla początkujących graczy. Na samym początku mogą poznać dość uśrednione warunki w slocie, nie musi to być od razu skrajność w postaci bardzo wysokiej lub niskiej zmienności. 

Nawigacja w automacie online

Jeśli grasz już od jakiegoś czasu, to prawdą jest, że Treasure gra może Cię trochę zaskoczyć. Slot został przygotowany trochę staromodnie i całe menu znajduje się po prawej stronie siatki z symbolami. Chcąc rozpocząć nową grę, wybierz odpowiedni zakład. Służą do tego dwa przyciski: „Gamble/Bet One” i „Gamble/Bet Max”. Pod siatką pojawią się odpowiednie liczby. 

Bębny zaczną się kręcić w momencie, kiedy zdecydujesz się na wybranie opcji „Start”, czyli przycisku na samym dole po prawej stronie. Przyciski z liniami wygranymi znajdują się po przeciwnej stronie, czyli po lewej. Informacje na temat wygranej sumy pojawiają się pod siatką. 

Bonusy w Treasure Jewels

Jako gra klasyczna, Treasure Jewels raczej nie powinna mieć zbyt wielu bonusów, a jednak gracze mogą liczyć na całkiem ekscytujące dodatki. Jednym z nich są Treasure Jewels skrzynie. Jest to symbol, o którym nie mieliśmy jeszcze okazji więcej powiedzieć, a jest szczególnie istotny. 

Skrzynia jest symbolem wild, więc zastępuje każdy inny symbol, a do tego nadaje losowy mnożnik o wartości x1, x3 lub x7. Innym dodatkiem jest możliwość zagrania w grę Gamble, w której można zagrać o powiększenie ostatniej wygranej. 

Więcej gier

FAQ

Jak wygrać w Treasure Jewels?

Można wygrać w Treasure Jewels będąc cierpliwym oraz poprzez manewrowanie stawkami.

Czy mogę zagrać Treasure Jewels za darmo?

Tak, na naszej stronie Treasure Jewels jest udostępniony za darmo.

Jakie RTP ma slot?

RTP Treasure Jewels wynosi dokładnie 95%.

Czy Treasure Jewels posiada rundę bonusową?

Rundą bonusową w slocie Treasure Jewels jest gra ryzyka, czyli Gamble.

Czy Treasure Jewels slot ma darmowe spiny?

W slocie Treasure Jewels nie ma darmowych spinów.

Czy wygram pieniądze, grając w darmowy slot?

Niestety darmowa gra nie wypłaca pieniędzy za wygrane.
masckot faq image
cookie iconUżywamy plików Cookie
Polityka Prywatnosci OK